Paul Adelstein

7,2
4 371 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Adelstein

nie wspominając już nawet że goroący z niego towar ;)

devil_gay

no wkońcu ktoś z kim sie zgadzam :)

Tak ciekawa postac- taki kameleon,
szkoda że Sara zamknęła dzwi;/
Ale PAUL KELLERMAN jeszcze nie raz nas zaskoczy;)

devil_gay

Nom, gorący, gorący :D
A jak się uśmiecha, EH...

devil_gay

Potwierdzam, i to w całości. Według mnie to najlepsza i najbardziej nieprzewidywalna postać w PB. Poza tym, ma bardzo ciekawy charakterek. Słodki drań. I to w nim lubię:)
Tyle:)

devil_gay

Na początku go nie lubiłam, ale już zmieniłam zdanie:) Chociaż moim ulubionym agentem nadal jest Alex Mahone:D

devil_gay

Zgadzam się... jest bardzo złożoną postacią.. bardzo go polubiłam.... Ale szkoda mi go.. Chciałam go zobaczyć jeszcze w III serii ale go uśmiercili... to nie fair!!

ketoprom_27

Wcale nie jest pewne czy go uśmiercili,tego nie pokazali;p
więc wiesz..

Bodysnatchers

żal żal i jeszcze raz żal................

ketoprom_27

Nie zgadzasz się?? Racja...Zapomniałam... Ty wolisz tę bardzo nieobliczalną postać Michaela Scofielda... Ta jego różnorodność w okazywaniu swoich uczuć...Można się rozpłynąć... (OHYDA)

The_Devil

wiecie dlaczego Scofield jest bardziej popularny od agenta kallermana?
bo ludzie wolą patrzeć na wschód słońca niz te które toczy sie ku zachodowi
ehehhhheheeheheh

The_Devil

Wcale nie wole Michaela Scofielda... on jak sama wiesz nie jest jedyną postacią z PB...
PS a Paul nie żyje na 1000000000000000000000% i nie rozsiewaj durnych plotek...

ketoprom_27

taa nie żyje i wielka szkoda...bo był najlepszą postacią w PB...a wszyscy, którzy mają fajne role giną. Michael jest spoko, ale Kellerman jest zawodowym mordercą, i jest ukazana jego przemiana. I chora miłość do pani prezydent :)

mala_aga88

wy chyba nie oglądaliści drugiego sezonu on żadnej przemiany ze złego człowieka w dobrego nie miał..nie opowiadajcie takich głupot
po prostu pracował dla vice prezydent...dla firmy od 15 lat
wykonywal kazde rozkazy ..a przez jeden głupi błąd ze nie zabił SARY firma go skresliła Kellerman wiedział o tym wiedizał jakie są zasady
vice-prezydent sie od niego po wszystkim co dla niej zrobił odwróciła
postanowił sie zemścic a nie zmienic w dobrego człowieka
chciał zabic prezydetn reynolds..podrodze zabił nie winnego agenta na budynku..ale mu scoffield przeszkodził bo sie tam pojawił
jakby chciał sie zmienic w dobrego czlowieka to by poszedł odrazu to sądu itp.....................................

konrii_2

Zemścić? Raczej naprawić. Zdał sobie sprawę, że robił to wszystko głównie dlatego, że był zakochany. Potem dopiero przejrzał na oczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones