Paul Adelstein

7,2
4 353 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paul Adelstein

Cieszę się, że nie tylko ja zauważyłam jaki on był pociągający w roli agenta Kellermana i nie tylko w PB
Nie razi w oczy niesamowitą urodą. Kurde ten facet po prostu ma coś w sobie i tyle. Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
Kocham go!
To dziwne trochę może być, ale on jest ode mnie tyle lat starszy a mi się podoba jak cholerka(a mam 17 lat):)

natallen

W roli Kellermana był po prostu BOSKI xD Uwielbiam go i kurde musieli go zabić (chyba), ale ja nadal wierze, że magicznie powróci w 4 sezonie. :) To jest jedna z najlepszych postaci Prison break'a , !
Ma to "coś" to prawda . xD

Kaszka_xD

Ma ten swój urok nie ma co. Świetnie pasuje do tej roli. Nie jest sztuczny, ani taki ograniczony w swojej roli. Widać, że gra całym sobą, chociaż jest postacią drugoplanową. Na samym początku, nie podobało mi się jak postępuje, ale kiedy "przeszedł na stronę dobra" podeszłam do jego postaci bezkrytycznie.

amfetamina07

Rzeczywiście macie rację. Ja jestem facetem i z orientacją wszystko u mnie w porządku ale też uważam, że ten facet jest zabójczo przystojny. Chciałbym wyglądać tak jak on. A rola Agenta Kellermana jakby była napisana specjalnie dla niego. Na początku też go nie lubiłem. Ale jak zaczął pomagać braciom stał się moją ulubioną postacią w serialu. Dobrze, że w 4 sezonie powrócił chociaż na chwilę i zrewanżował się za całe zło jakie popełnił/.

amfetamina07

Oglądając serial po raz drugi coś zrozumiałam:

On kochał się w Caroline. Dopóki wierzył, że pracując dla niej, pracuje dla dobra kraju, robił wszystko. Jednocześnie z tym, jak odsunięto go od Caroline, poznał Sarę i chyba ją polubił. I miał problem, by ją zabić. Tak jakby pozbawienie go bezpośredniego kontaktu z Caroline sprawiło, że zaczął samodzielnie myśleć ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones