PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38605}

Okrucieństwo nie do przyjęcia

Intolerable Cruelty
5,9 31 048
ocen
5,9 10 1 31048
5,8 14
ocen krytyków
Okrucieństwo nie do przyjęcia
powrót do forum filmu Okrucieństwo nie do przyjęcia

Dobry

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie jedna z inteligentniejszych komedii jakie odstatnio sie ukazaly. Do tego wyjatkowo lekko sie oglada...No i jeszcze Zeta-Jones ;)

użytkownik usunięty
o_magic

popieram, ludzie dają same negatywne tematy, a przecież to było inteligentne... już nie chce mi się na każdym temacie powtarać jhednego i tego samego, ale zrobie to: pieniądze szczęścia nie dają, tylko miłość!

ocenił(a) film na 8
o_magic

Zgadzam się, bawiłem się doskonale:). Inteligenty humor i postmodernistyczne smaczki. Kto zna braci Coen ten wie o czym mówię. Jedna z największych, pozytywnych niespodzianek filmowych, które mi się ostatnio przytrafiły. Początkowa scena z udziałem G. Rusha - majstersztyk. A cały film - smakowity filmowy ŻART!

ocenił(a) film na 8
Sito

Co sądzę o tej żenującej ocenie, napisałam w moim odrębnym komentarzu. O to właśnie chodzi, ludzie spodziewali się czegoś kompletnie innego, poszli na ten film dla nazwisk, dla durnie przyczepionej etykietki "komedii romantycznej" i wyszli klnąc na czym świat stoi. ;) A Coenów trzeba lubić, rozumieć i akceptować. Wielbiciele "Powiedz tak" czy nawet "Tylko miłość" nie mają tu oczywiście czego szukać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones