PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583228}

Śniadanie do łóżka

Bed & Breakfast: Love is a Happy Accident
5,8 1 058
ocen
5,8 10 1 1058

Śniadanie do łóżka
powrót do forum filmu Śniadanie do łóżka

taki delikatny smak romantico ..... ni to mdły, ni to chilli.
Obejrzałam,świetne zdjęcia,widoki,czasem zabawne sceny,podobała mi się scena z przygotowaniem kolacji i sama kolacja-czuć zapach wina,pyszności i miłości, zakończenie happy end (za czym nie przepadam ,wole dramat ;-) ).

nathalie.de

zgadzam się bardzo miło się oglądało.

czarna_1987

Sam klimat kuchenny jest ciekawy i "smaczny"..... Miłe..... ;-)

ocenił(a) film na 3
nathalie.de

a jak dla mnie film niesamowicie mdły.
od samego poczatku kompletnie nie mogłam przegryźć pary: podstarzały superman + brazylijska piekność.
kompletnie do mnie nie przemówili ani oni, ani pozostałe pary.

<zakonczenie happy end, za czym nie przepadam, wole dramat>
a czego sie spodziewalaś po gatunku KOMEDIA ROMANTYCZNA? że wszyscy razem umrą pod walącym się pensjonatem?

ocenił(a) film na 6
czarna_1987

przyjemny, nie oczekiwałem fajerwerków, jaki gatunek taki film, mi najbardziej podobała się ta służąca, każde jej pojawienie się było ciekawe :)

ocenił(a) film na 3
nathalie.de

Dla mnie - tragedia. Fabularnie nic odkrywczego, ale spokojnie dało się to wykonać lepiej - scenariusz jest denny, dialog suche, żarty żenujące a nie śmieszne. Całość pozbawiona klimatu komedii romantycznej i tak właściwie w ogóle jakiegokolwiek klimatu - reżyser bardzo mocno skacze po scenach, co chwilę rzucając nam albo żart, albo scenę a'la romantyczną. Oglądało mi się to tragicznie i tylko śliczna Juliana Paes trochę ratowała sytuację. Co nie zmienia tego że i tak wyłączyłem w połowie. :)

Riddick_10

W sumie ,gdyby nie Juliana ............................ :)

do COLOROWA : bo wolę dramat. nie pytam co TY wolisz.bo mnie to najmniej interesuje :p
komedia romantyczna to nie dramat , pff

nathalie.de

p.s (nawias wstawiłam jako dygresję)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones